NAD 39€ DOPRAVA ZADARMO!
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 39,00 € a máte dopravu ZADARMO
21.06.2022
Komentáre (0)

Ako účinne bojovať proti škodcom s Karate ZEON?

Karate Zeon

 

Cicaví a žraví škodcovia v záhrade sú postrachom každého pestovateľa. Všetka námaha a čas môže vyjsť nazmar, ak sa ich šírenie nepodchytí v počiatočnej fáze. Jedným z najpopulárnejších insekticídov nielen u nás, ale aj vo svete je Karate ZEON, ktorý vyvinula švajčiarska firma Syngenta. Tento popredný svetový výrobca pesticídov a osív zamestnáva v 90 krajinách sveta približne 60 000 ľudí.

Karate ZEON sa zameriava na ničenie predovšetkým motýľov ( ich vývojových štádií ), ale tiež chrobákov. Veľmi dobré výsledky Karate ZEON preukazuje aj v boji proti cicavému hmyzu. Vďaka použitej technológii je ale uchránený hmyz, ktorý nie je cieľovým pri postreku – napr. včely.

V čom je Karate ZEON iný?

Podstata úspechu tohto prípravku tkvie v patentovanej technológii  - mikrokapsulovej formulácie.
Zjednodušene ide o aplikáciu mikrokapsúl s účinnou látkou na listy rastlín. Kým ale bežné insekticídy majú priemer kapsulky 20-50 μm, pri Karate ZEON je to len 2,5 μm.

Po aplikácii prípravku dôjde k odparu vody a kapsulka sa otvorí a vypustí účinnú látku do okolia. Každá mikrokapsula obsahuje UV filter zabezpečujúci fotostabilitu prípravku. Nie všetky kapsulky sa uvoľnia hneď. Niektoré sa otvoria až po čase, čo pomáha predĺžiť účinnosť prípravku.

Vďaka olejovej zložke sa zväčší akčný rádius až o 40%. Kapsulky sú výrazne mrazuvzdorné.

Karate ZEON je celosvetovo schválený k ochrane viac ako 100 plodín a bojuje proti viac ako 250 škodcom.

V našich končinách sa používa predovšetkým k ochrane zemiakov, viniča, uhorky, paradajok, papriky, kapusty, šošovice, jahôd, jabloní, kukurice, hrachu, cesnaku, či broskýň.

Mimoriadne dobré výsledky preukazuje aj v boji s molicou skleníkovou, voškami, húsenicami, chrobákmi a plošticami v okrasnej záhrade.

Karate ZEON samozrejme nájdete aj v našej ponuke za skvelú cenu. Bojujte proti cicavému a žravému hmyzu účinne s najpredávanejším insekticídom na svete – Karate ZEON.

Prípravok sa vyrába v troch objemoch – 5 ml, 20 ml50 ml.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
AGRO VINICA s.r.o.

Nekyjská 365/35

991 28 Vinica

E-mail: info@agrovinica.sk

Kontakt #: +421903322846

Po - Pia od 8:00 do 16:00

     

 

     

 

© 2022 AGRO VINICA s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk