Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 39,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Novinky z našho blogu

Najnovšie články

23.05.2022
V posledných desaťročiach zvýšené povedomie o vplyvoch používania pesticídov na životné prostredie a ľudské zdravie viedlo k snahám znížiť závislosť od chemických prípravkov proti nežiadúcemu hmyzu.
19.05.2022
Za chvíľu je tu čas dozrievania a zberu čerešní. Každý rok bojujú pestovatelia proti červavosti svojich čerešní. Takto napadnuté plody sa podstatne horšie predávajú a samozrejme aj konzumujú.
25.04.2022
Sledovať korytnačky počas prijímania potravy je zaujímavé aj pre dospelých, nieto ešte pre deti. Po čase si korytnačky vypestujú zvyk priplávať k hladine akonáhle sa niekto priblíži k akváriu.
25.04.2022
Vitamíny, minerály a stopové prvky sú dynamické živiny, ktoré sa zvyčajne pridávajú do doplnkových kŕmnych dávok. Je veľmi ľahké neustriehnuť správnu hladinu vitamínov alebo minerálnych prvkov, či už pri chove hydiny, ošípaných, králikov, moriek alebo dojníc.
12.04.2022
Rėkyva je jednou z najstarších a najväčších litovských rašelinových spoločností, ktorá vyrába rašelinu a rašelinové substráty najvyššej kvality pre profesionálnych pestovateľov. Spoločnosť prevádzkuje rašeliniská Rėkyva a Degesynė v Litve, ako aj rašeliniská v Lotyšsku.
08.04.2022
Čoraz väčší počet farmárov hľadá spôsoby, ako hospodáriť ekologickejšie a preto siahajú po listovej výžive. Tá je v skutočnosti ideálnym nástrojom na dosiahnutie najlepších výsledkov z hľadiska ochrany životného prostredia.
08.04.2022
Za pomerne neznámym slovom sa skrýva niečo, čo pozná aj dieťa – dážďovky. Slovo vermi je odvodené z latinského „vermi“, červ. Počas tohto biologického procesu sa dážďovky používajú na premenu organického odpadu na pôdu bohatú na živiny, ktorá funguje ako organické hnojivo s pomalým uvoľňovaním.
08.04.2022
Kurčatá sú jedným z najjednoduchších zvierat na starostlivosť a väčšina ich nutričných potrieb sa ľahko uspokojuje prostredníctvom ich stravy. Sacharidy, bielkoviny a tuky sú nevyhnutné živiny pre zdravie a celkovú pohodu hydiny.
31.03.2022
Hnojivo slúži na doplnenie živín pre rastliny. Jarné prihnojovanie má svoj veľký význam. Po zime sú niektoré živiny zo zeme vyplavené alebo jednoducho spotrebované a pre krásne ale náročné obdobie rašenia je potrebné rastlinkám trochu pomôcť.
25.03.2022
Ak sa netkaná textíli správne používa, môže byť účinným spôsobom, ako obmedziť rast buriny a zachovať vzhľad vašich záhradných záhonov. Dusí burinu, uzamyká vlhkosť a pomáha stabilite. Textília má však aj svoje nevýhody, ktoré musíte poznať predtým, ako sa ju rozhodnete použiť vo svojej záhrade.

Novinky z nášho blogu

Biologické prípravky proti škodcom
23.05.2022
Biologické prípravky proti škodcom
V posledných desaťročiach zvýšené povedomie o vplyvoch používania pesticídov na životné prostredie a ľudské zdravie viedlo k snahám znížiť závislosť o... čítať celé
Ako dosiahnuť zdravé čerešne bez červivosti?
19.05.2022
Ako dosiahnuť zdravé čerešne bez červivosti?
Za chvíľu je tu čas dozrievania a zberu čerešní. Každý rok bojujú pestovatelia proti červavosti svojich čerešní. Takto napadnuté plody sa podstatne ho... čítať celé
Aké krmivo vybrať pre vodné korytnačky?
25.04.2022
Aké krmivo vybrať pre vodné korytnačky?
Sledovať korytnačky počas prijímania potravy je zaujímavé aj pre dospelých, nieto ešte pre deti. Po čase si korytnačky vypestujú zvyk priplávať k hlad... čítať celé
Prečo by ste mali hospodárskym zvieratám pridávať Nutrimix?
25.04.2022
Prečo by ste mali hospodárskym zvieratám pridávať Nutrimix?
Vitamíny, minerály a stopové prvky sú dynamické živiny, ktoré sa zvyčajne pridávajú do doplnkových kŕmnych dávok. Je veľmi ľahké neustriehnuť správnu ... čítať celé

© 2022 AGRO VINICA s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk